Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu..

Trening

Trening siłowy ma ogromny wpływ na metabolizm, wygląd ciała i samopoczucie! Nadaje jędrności udom i pośladkom, kształtuje łydki, ramiona, wzmacnia mięśnie brzucha, klatki piersiowej i pleców. Uzupełniony o odpowiednią dietę i trening aerobowy daje najlepsze efekty! Nie obawiaj się, że nadmiernie rozbudujesz swoje mięśnie - kobieta ma głównie żeńskie hormony płciowe, dlatego bez dostarczania w dużych dawkach hormonów męskich, niemożliwy jest nadmierny wzrost masy mięśniowej! 

Przy treningu bardzo ważną sprawą jest prawidłowa technika i dobór ćwiczeń. Najefektywniejsze są ćwiczenia wielostawowe i wykonywane na wolnych ciężarach, a te właśnie są trudne technicznie i przy błędnym wykonywaniu, mogą powodować kontuzje. Dlatego zanim zaczniesz ćwiczyć zasięgnij rady trenera! Pamiętaj, że nie chodzi o wielogodzinne pobyty na siłowni! Odpowiednio zaplanowany trening, dopasowany do Ciebie i Twoich potrzeb, nie powinien trwać zbyt długo. Jak to zawsze w życiu - nie o ilość chodzi lecz o jakość!

Wiem, że bardzo dbasz o rodzinę, ale nie zapominaj również o swoim zdrowiu! Jak pokazują badania aktywność fizyczna pomaga w zapobieganiu i leczeniu wielu chorób, takich jak: otyłość, choroby układu krążenia czy nowotwory! Udowodniono również, że korzystnie wpływa na funkcjonowanie naszego umysłu, wzmocnienie mięśni i kości, jak również zapobiega rozwojowi nadciśnienia tętniczego i zmniejsza ryzyko zapadalności na choroby przewlekłe.

 
Jeśli Ty też chciałabyś zadbać o zdrowie, poprawić wygląd swojego ciała i odzyskać utraconą formę, a nie czujesz się pewnie na siłowni, masz słabszą kondycję albo po prostu brak Ci motywacji - skontaktuj się ze mną! Chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami i pomogę Ci zrealizować Twój cel! Choć zwykle trzeba włożyć w to sporo pracy - zadowolenie z siebie absolutnie jest tego warte! A podziw otoczenia będzie jak wisienka na torcie! :-)Dla ułatwienia wyszukiwania mojej strony podaję hasła, po których najszybciej na nią traficie: trening dla kobiet Warszawa, trener personalny Ursynów, trening indywidualny, trenerka Ursynów
Copyright ® trenerkadlamam.pl | Tworzenie stron internetowych: JELLINEK studio